WwW.GenclikCluB.ZForum.Biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WwW.GenclikCluB.ZForum.Biz

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt Olby_archagen@hotmail.comGiriş yap

canlı yayında gerçek haber

2 posters
YazarMesaj
---MEKANSIZ---
Admin Adayı
Admin Adayı
---MEKANSIZ---

Cinsiyeti.. : canlı yayında gerçek haber Bay10bn1
Ruh Hali.. : canlı yayında gerçek haber Stresli
Takim : canlı yayında gerçek haber 7jbx8n36wileh5djkytumn6
Personalized field : HAYAT HICBIR INSAN ICIN AGLAMAYA DEGMEZ.ZATEN DEGEN INSAN AGLATMAZ.

KaRiZMaSı
Rep Gücünüz:
canlı yayında gerçek haber Left_bar_bleue60/100canlı yayında gerçek haber Empty_bar_bleue  (60/100)
Aktiflik:
canlı yayında gerçek haber Left_bar_bleue75/100canlı yayında gerçek haber Empty_bar_bleue  (75/100)

canlı yayında gerçek haber Empty
MesajKonu: canlı yayında gerçek haber   canlı yayında gerçek haber Icon_minitimePerş. Haz. 12, 2008 3:18 pm

Trabzon'da yerel Akça Televizyonu'nda haftada bir yayınlanan ‘‘Müzik Ziyafeti' programını hazırlayan mahalli sanatçı İsa İlhan, geçen haftaki programında Temel fıkralarını aratmayan bir sürprizle karşılaştı. Her programında olduğu gibi izleyici istekleri almaya başlayan İlhan, canlı telefon bağlantıları yapmaya başladı. Bir kaç telefondan sonra bir bağlantı daha yapan ve türkü isteği almayı bekleyen İlhan, ‘‘İsa abi, ben sizin mahalledeki tüpçü Rıfat. İstediğin tüpü eve götürdük fakat patron, ‘veresiye olmaz, parasını alın' dedi. Şimdi dükkándayız. Televizyonda seni görünce bunu söylemek için aradım’’ sözlerini duyunca şoke oldu. Neye uğradığını şaşıran İsa İlhan programa beş dakika reklam arası verdi
zhameth
...ÇöMeZ...
...ÇöMeZ...
zhameth

Cinsiyeti.. : canlı yayında gerçek haber Bay10bn1
Ruh Hali.. : canlı yayında gerçek haber Hosgorulu
Takim : canlı yayında gerçek haber Be10
Personalized field : zhameth can

canlı yayında gerçek haber Empty
MesajKonu: Geri: canlı yayında gerçek haber   canlı yayında gerçek haber Icon_minitimePerş. Ağus. 21, 2008 4:15 am

‘İsa abi, ben sizin mahalledeki tüpçü Rıfat. İstediğin tüpü eve götürdük fakat patron, ‘veresiye olmaz, parasını alın' dedi. Şimdi dükkándayız. Televizyonda seni görünce bunu söylemek için aradım’’

haha süper yhaa laz seni Very Happy Very Happy Very Happy

canlı yayında gerçek haber
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» bu gercek bi olay